Rezerwacja zarezerwuj nocleg
O nas

Hostel Corner Wrocław

W mieście spotkań nie ma czasu na nudę. Niezależnie od celu, w jakim tu przyjeżdżasz, Wrocław to miejsce, które warto odwiedzić. Ogromną zaletą naszego hostelu jest świetna lokalizacja – ok. 100 metrów od samego serca miasta. Wygodne, w pełni wyposażone pokoje, profesjonalna obsługa i pogodna atmosfera to gwarancja udanego pobytu. Corner Hostel zapewnia najlepsze noclegi – Wrocław posiada bogatą ofertę miejsc, w których możesz się zatrzymać. Jednak wszyscy, którzy nas odwiedzili, mówią, że Corner Hostel to najlepszy hostel – Wrocław, jaki dzięki nam zobaczysz, nie ma sobie równych. Oferujemy Wam to, co najlepsze: wygodnie urządzone pokoje, Wrocław w zasięgu ręki i niepowtarzalny klimat.

 

 

Jesteśmy jednym z najnowszych hosteli w mieście. Oferujemy nocleg w pokojach wieloosobowych (4,6,8 i 10-osobowych), a także w jedynkach czy dwójkach (z osobnymi łazienkami i telewizją satelitarną). Bezpieczeństwo gości jest dla nas najważniejsze, dlatego wszystkie pokoje wyposażone są w zamykane szafki.Hostel Corner Wrocław

Chcemy, żeby wizyta w Cornerze była możliwie komfortowa, dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy salę telewizyjną z odtwarzaczem DVD oraz kuchnię wyposażoną w nowoczesny sprzęt AGD, a także automaty z napojami. Wszyscy goście mają bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Ponieważ chcemy, byś miło wspominał wyprawę do naszego miasta, nasza oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo, dlatego jeśli zamierzasz naprawdę poznać Wrocław – tani hotel jakim jest Corner to dobre rozwiązanie. Corner Hostel to same plusy: tani nocleg, Wrocław na wyciągnięcie ręki i świetna zabawa. Zapraszamy – odwiedź nas!

 

Zapraszamy.

 żródło: www.youtube.com