Rezerwacja zarezerwuj nocleg
O nas

Hostel Corner Wrocław

W mieście spotkań nie ma czasu na nudę. Niezależnie od celu, w jakim tu przyjeżdżasz, Wrocław to miejsce, które warto odwiedzić. Ogromną zaletą naszego hostelu jest świetna lokalizacja – ok. 100 metrów od samego serca miasta. Wygodne, w pełni wyposażone pokoje, profesjonalna obsługa i pogodna atmosfera to gwarancja udanego pobytu. Corner Hostel zapewnia najlepsze noclegi – Wrocław posiada bogatą ofertę miejsc, w których możesz się zatrzymać. Jednak wszyscy, którzy nas odwiedzili, mówią, że Corner Hostel to najlepszy hostel – Wrocław, jaki dzięki nam zobaczysz, nie ma sobie równych. Oferujemy Wam to, co najlepsze: wygodnie urządzone pokoje, Wrocław w zasięgu ręki i niepowtarzalny klimat.

 

 

Jesteśmy jednym z najnowszych hosteli w mieście. Oferujemy nocleg w pokojach wieloosobowych (4,6,8 i 10-osobowych), a także w jedynkach czy dwójkach (z osobnymi łazienkami i telewizją satelitarną). Bezpieczeństwo gości jest dla nas najważniejsze, dlatego wszystkie pokoje wyposażone są w zamykane szafki.Hostel Corner Wrocław

Chcemy, żeby wizyta w Cornerze była możliwie komfortowa, dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy salę telewizyjną oraz kuchnię wyposażoną w nowoczesny sprzęt AGD. Wszyscy goście mają bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Ponieważ chcemy, byś miło wspominał wyprawę do naszego miasta, nasza oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo, dlatego jeśli zamierzasz naprawdę poznać Wrocław – tani hotel jakim jest Corner to dobre rozwiązanie. Corner Hostel to same plusy: tani nocleg, Wrocław na wyciągnięcie ręki i świetna zabawa. Zapraszamy – odwiedź nas!

 

Zapraszamy.

 żródło: www.youtube.com